Call of Duty Black Ops Cold War - do sieci trafił pierwszy gameplay

Choć Activision wciąż milczy na temat nowej odsłony Call of Duty, to do sieci trafiają już pierwsze materiały na temat produkcji.

Z reguły, o tej porze roku, sympatycy Call of Duty dobrze wiedzieli już jak będzie wyglądać kolejna odsłona ich ukochanej serii. Niestety, w tym roku, wiele rzeczy zostało wywróconych "do góry nogami" przez pandemię koronawirusa. Activision widocznie nie jest jeszcze gotowe zaprezentować nam nowego Call of Duty. Nie powstrzymuje to jednak społeczności i leaksterów przed dzieleniem się informacjami na temat nowego CoD-a.

Już w maju dowiedzieliśmy się, że tegoroczny CoD będzie nosił podtytuł Black Ops Cold War. Dzisiaj natomiast do sieci trafił krótki, kilkudziesięciosekundowy materiał z rozgrywki w Call of Duty Black Ops Cold War w wersji alpha, który możecie obejrzeć poniżej.

Niestety Activision bardzo szybko usuwa podobne materiały, więc nie wiemy jak długo powyższy filmik utrzyma się w sieci. Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Call of Duty Black Ops Cold War? Według licznych źródeł premiera gry miała odbyć się podczas konferencji Sony, który zaplanowana była na dziś wieczór. Jak już jednak wiemy, z powodu wydarzeń, które mają obecnie miejsce w USA, prezentację PS5 odwołano.

Możemy jednak śmiało założyć, że najpóźniej do końca miesiąca poznamy mnóstwo szczegółów na temat nowej odsłony Call of Duty.

Zobacz również: Project Cars 3 oficjalnie zapowiedziane, mamy pierwszy zwiastun