Call of Duty: Black Ops Cold War - sprawdź jak brzmi polski dubbing

Call of Duty: Black Ops Cold War doczekało się właśnie zwiastuna premierowego? Że trochę za wcześnie? Cóż, przynajmniej możemy usłyszeć jak brzmi polski dubbing

call of duty black ops cold war

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. W późniejszym terminie gra trafi również na PS5. Do premiery gry pozostały zatem jeszcze niemal trzy tygodnie. Nie przeszkadza to jednak wydawcy tytułu - firmie Activision, do zaprezentowania premierowego zwiastuna produkcji.

W materiale nie mogło oczywiście zabraknąć wybuchów, pościgów i dramatycznych scen. Po prostu Call of Duty w pełnej formie. Zwiastun pojawił się w kilku wersjach językowych, w tym z polskim dubbingiem. Jeśli jesteście ciekawi, jak poradzili sobie nasi rodzimi aktorzy, to zapraszamy do obejrzenia materiału poniżej.

Cóż, trzeba przyznać, że Call of Duty: Black Ops Cold War nie trafi do panteonu najwybitniejszych polskich dubbingów. Dla porównania, mamy też dla was oryginalny, angielskojęzyczny zwiastun.

Przypomnijmy, że kampania dla jednego gracza w Call of Duty: Black Ops Cold War przeniesie nas do 1981 roku. Gracze wcielą się w członka jednostki specjalnej, której zadaniem jest odnalezienie i powstrzymanie tajemniczego Perseusza. Po raz pierwszy w historii serii Call of Duty otrzymamy możliwość stworzenia własnej postaci. Będziemy mogli zadecydować nie tylko o jej wyglądzie, pochodzeniu czy płci, ale również o umiejętnościach czy cechach osobowości. Te ostatnie będą miały niebagatelny wpływ na rozgrywkę. Co więcej, pojawią się opcje dialogowe znane głownie z gier RPG i możliwość przejścia danej misji na wiele sposobów.

Oczywiście, nie zabraknie również rozbudowanego trybu multiplayer oraz uwielbianego przez fanów serii - trybu zombie.

Warto również przypomnieć, że na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X, Call of Duty: Black Ops Cold War działać będzie w płynnych 120 klatkach na sekundę i otrzyma wsparcie dla technologii ray-tracing.

Zobacz również: PlayStation 5 traci jeden z tytułów startowych