Call of Duty: Black Ops Cold War w 120 kl./s na Xbox Series X i PlayStation 5

Call of Duty: Black Ops Cold War zapewni nam niezwykłą jakość rozgrywki na Xbox Series X i PlayStation 5. Niestety, 120 kl./s może nie być dostępne w wszystkich trybach zabawy.

call of duty black ops cold war

Studio Treyarch ujawniło właśnie kolejne szczegóły na temat najnowszej odsłony serii Call of Duty. Wiemy już jak prezentować będzie się kampania fabularna i tryb multiplayer w CoD: Black Ops Cold War, tym razem natomiast poznaliśmy nowe informacje na temat aspektów technicznych gry.

Jak potwierdzili właśnie twórcy, CoD: Black Ops Cold War będzie działać w płynnych 120 klatkach na sekundę na wszystkich konsolach dziewiątej generacji. Co ciekawe dotyczy to nie tylko PS5 i Xbox Series X, ale również wyraźnie słabszego Xbox Series S. Co ciekaw, wszystkie wersje będą mogły liczyć również na pełne wsparcie technologii ray-tracing. Oczywiście podobne rozwiązania trafią również na PC.

Zobacz również:

Niestety, w tej chwili nie wiemy czy 120 kl./s obowiązywać będzie we wszystkich trybach gry, czy jedynie w wybranych. Na bardziej szczegółowe informacje będziemy musieli jeszcze poczekać

Jeśli nie możecie się już doczekać rywalizacji w Call of Duty: Black Ops Cold War to pamiętajcie, że pierwsze beta testy wystartują już 8 października na PlayStation 4.

Call of Duty: Black Ops Cold War zadebiutuje 13 listopada na PC, PS4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. W późniejszym terminie gra trafi również na PS5.

Zobacz również: PS5 Digital Edition vs Xbox Series S - która lepsza? Porównanie specyfikacji