Call of Duty: Mobile wchodzi w 3 sezon, a gracze otrzymują mnóstwo nowej zawartości

Dość niespodziewanie, twórcy Call of Duty: Mobile postanowili dzisiaj zaskoczyć swoich graczy i wypuścili ogromną aktualizację gry, z masą nowej zawartości.

Mobilna odsłona gry Call of Duty ukazała się w październiku 2019 roku. Jest to sieciowy FPS (first person schooter), za którego odpowiada firma Tencent. W grze znajdziemy najważniejsze postacie, mapy i tryby (w tym battle royale) z obu serii Modern Warfare oraz Black Ops. Oczywiście, wszystko odpowiednio dostosowane to mobilnej rozgrywki.

Od dnia premiery, Call of Duty: Mobile otrzymało zaledwie jedną aktualizację. Na szczęście twórcy dostrzegli swoje błędy i już od dzisiaj, w ramach drugiego patcha, gracze mogą się cieszyć nowymi dodatkami, w postaci: dwóch nowych map do trybu multiplayer (jedna zupełnie nowa, druga pochodząca z Modern Warfare 2), nowej zdolności operatora - H.I.V.E, pojazdu – dwuosobowego motocykla oraz nowego tryb rozgrywki. Na graczy czeka również sporo nowych nagród i usprawnień rozgrywki.

Nowa zawartość przygotowuje nas do sezonu trzeciego, który ma wystartować już za kilka dni, więc jeśli nie zdążyliście zdobyć wszystkich nagród z sezonu drugiego - musicie się śpieszyć!

Call of Duty: Mobile jest dostępne zarówno na Androidzie, jak i iOS'ie.

źródło: wccftech.com/reddit.com