Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oficjalnie! Wersja na PlayStation 4 już dostępna!

Właśnie potwierdziły się ostatnie plotki i Activision ujawniło Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. Co więcej, gra jest już dostępna na konsoli PlayStation 4.

Zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered zaoferuje nam odświeżoną kampanię dla jednego gracza, która oryginalnie zadebiutowała ponad dekadę temu.

Nowa wersja zaoferuje nam wsparcie dla: rozdzielczości 4K, HDR i monitorów ultra panoramicznych (tylko PC). Dodatkowo, wersja PC-towa będzie mogła wyświetlać obraz w nieograniczonej liczbie klatek na sekundę.

Za remaster odpowiada studio Beenox, które zadbało m.in. o lepsze tekstury, poprawione animacje oraz zremasterowane audio. Oczywiście w grze nie zabraknie kultowych misji, w tym „No Russian”, która po dziś dzień uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii serii.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered jest już dostępne w sklepie cyfrowym PlayStation Store, w cenie wynoszącej 99 złotych. Posiadacze PC-tów i konsol Xbox One będą musieli poczekać na swoją wersję gry do 30 kwietnia.

źródło: gematsu.com