Call of Duty: Modern Warfare - już dzisiaj nastąpi start sezonu 1

Już dzisiaj rozpocznie się pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare. Z tej okazji twórcy przygotowali dla graczy mnóstwo darmowej zawartości.

Tegoroczna edycja Call Of Duty okazała się ogromny sukcesem zarówno dla wydawcy - Activision, jak i deweloperów - Infinity Ward. Modern Warfare pobiło mnóstwo rekordów i obecnie cieszy się ogromną popularnością. Po ponad miesiącu od premiery twórcy wystartowali z pierwszym sezonem produkcji, który wiąże się z masą nowości dla graczy.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon serii, tym razem Activision nie chce dzielić graczy i zapowiedziało, że wszelkie dodatki do trybów sieciowych gry będą darmowe. Wśród nowej zawartość, która już dzisiaj, wraz ze startem pierwszego sezonu, trafi do gry, znajdziemy między innymi:

  • Nowe mapy do licznych trybów multiplayer (w tym Ground War i Gunfight)
  • Trzy nowe tryby rozgrywki - wsparcie, zarażony i strzelanina Z.B.T.
  • Cztery nowe misje w operacjach specjalnych
  • Dwie nowe podstawowe bronie: Ram-7 - w pełni automatyczny ręczny karabin maszynowy oraz Holger-26 - niewielkich rozmiarów karabin stworzony do starć na bliskie dystanse.

Twórcy podkreślają, że jest to największa darmowa aktualizacja w historii Call Of Duty. Start pierwszego sezonu odbędzie się równolegle na wszystkich dostępnych platformach.

Call of Duty: Modern Warfare możecie obecnie dostać na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.