Call of Duty: Vanguard z oficjalnym zwiastunem i datą premiery

Call of Duty: Vanguard zostało oficjalnie zapowiedziane. Znamy datę premiery, cenę oraz różne warianty wydania gry.

fot. Microsoft Store

Poznaliśmy nowe informacje na temat Call of Duty: Vanguard. Przed oficjalną prezentacją, która miała rozpocząć się o 19:30 w sklepach internetowych pojawiła się tablica z grą. Możemy się z niej dowiedzieć, że najnowsza produkcja z serii Call of Duty zadebiutuje na rynku 5 listopada i pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X, PS4 i PS5. Będzie dostępna w trzech edycjach i trzech wariantach cenowych.

  • Call of Duty Vanguard - Edycja Standardowa - 289 zł
  • Call of Duty Vanguard - Zestaw Międzygeneracyjny - 349 zł
  • Call of Duty Vanguard - Edycja Definitywna - 459 zł

Oficjalny opis gry brzmi:

Powstań na każdym froncie: walcz myśliwcem nad Pacyfikiem, desantuj się nad Francją, broń Stalingradu ze snajperską precyzją i przedrzyj się przez linie wroga w Afryce Północnej. Call of Duty® powraca w przygotowanej przez Sledgehammer Games nowej odsłonie, Call of Duty®: Vanguard, w której gracze doświadczą II wojny światowej na nieznanym dotąd poziomie.

Dowiadujemy się także, że otrzymamy wciągającą kampanię fabularną dla jednego gracza. Wraz z żołnierzami z różnych krajów staniemy do walki, aby odwrócić losy wojny. Oczywiście będzie dostępny tryb multiplayer oraz charakterystyczny dla serii Call of Duty tryb zombie.

Zobacz również:

  • Battlefield na smartfonie? Zobacz gameplay z BF Mobile
  • Oszukiwałeś w Warzone? Nie zagrasz w Call of Duty Vanguard
  • Jak szybko levelować w Diablo 2 Resurrected

Po premierze pojawi się też integracja z Call of Duty Warzone, która zapewni rozgrywkę oraz postępy międzygeneracyjne i międzyplatformowe. Do gry zostanie dodana nowa, darmowa zawartość.

Zobacz oficjalny trailer Call of Duty Vanguard:

Zobacz także: Wielka wyprzedaż gier na GOG.com. Takich przecen dawno nie było