Call of Duty Vanguard za darmo - sprawdź, jak zagrać

Przez kilka najbliższych dni będziemy mogli za darmo przetestować tryby sieciowe Call of Duty Vanguard.

Call of Duty Vanguard (fot. Activision)

Activision ogłosiło, że od jutra, 18 listopada, do 22 listopada gracze na wszystkich platformach będą mogli bezpłatnie przetestować sieciowe tryby Call of Duty Vanguard. Gra będzie okrojona jedynie z kampanii fabularnej. Wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w rozgrywkach sieciowych. Niebawem w sklepach cyfrowych (Battle.net, PS Store, Xbox Store) powinny pojawić się pliki do pobrania.

Call of Duty Vanguard (fot. Activision)

Call of Duty Vanguard (fot. Activision)

Activision jest rozczarowane sprzedażą swojej najnowszej gry. Okazuje się, ze CoD Black Ops Cold War w analogicznym czasie po premierze sprzedało się w nakładzie około 1/3 większym niż tegoroczny debiutant. Dlaczego zainteresowanie jest tak niskie? W serwisie Eteknix możemy przeczytać, że obniżona sprzedaż może być spowodowana częściowym zniesieniem ograniczeń związanych z pandemią. Ludzie spędzają więcej czasu poza domem i mają mniej czasu na gry.

Warto przyjrzeć się jednak ocenom Call of Duty Vanguard. W serwisie Metacritic średnia ocen to 75/100 w przypadku wersji na PC oraz 74/100 dla konsol nowej generacji. Recenzenci w większości przypadków wytykają grze powtarzalność i brak zauważalnych nowości w porównaniu z poprzednimi odsłonami cyklu.

Musimy pamiętać także, że na horyzoncie mamy premierę Battlefield 2042. Gra co prawda nie zaoferuje kampanii dla pojedynczego gracza, jednak twórcy zapowiadają sporo nowości w samej rozgrywce.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: