Call of Duty: WWII od jutra za darmo na PlayStation 4

Sony postanowiło nas solidnie zaskoczyć i ujawniło pierwszą grę, jaką otrzymają abonenci PlayStation Plus w czerwcu.

Sony złamało wieloletnią tradycję i nieco z wyprzedzeniem ujawniło, co gracze otrzymają w czerwcowym PS Plus. Dzisiejsze ogłoszenie jest niecodzienne jeszcze pod kilkoma względami. Po pierwsze, Call of Duty: WWII będzie dostępne za darmo dla posiadaczy PlayStation 4 już jutro. Po drugie, w oficjalnym komunikacie Sony potwierdziło, że jest to dopiero początek i kolejnych informacji na temat gier z czerwcowego PlayStation Plus możemy spodziewać się w kolejnych dniach.

Przypomnijmy, Call of Duty: WWII to produkcja studia Sledgehammer Games, która zadebiutowała pod koniec 2017 roku. Tym razem, twórcy zdecydowali się przenieść graczy w realia II Wojny Światowej. Oprócz rozbudowanego trybu multiplayer, gra oferuje również pełnoprawną kampanię dla jednego gracza, w której wcielamy się w Ronalda „Reda" Danielsa – żołnierza 1 Dywizji Piechoty, który uczestniczy między innymi w lądowaniu w Normandii oraz wyzwoleniu Paryża.

Możliwe, że drugą grą, która trafi do PS Plus w czerwcu będzie Spider-Man od Insomniac Games, więcej o tym znajdziecie tutaj.

Zobacz również: PlayStation 5 z zestawem świetnych gier już w dniu premiery

źródło: Sony