Call of Duty Warzone - najnowsza aktualizacja osłabia ulubione bronie graczy

Na serwery gry Call of Duty Warzone właśnie trafiła kolejna aktualizacja. Tym razem skupiona na balansie rozgrywki.

Piąty sezon w Call of Duty Warzone wystartował zaledwie tydzień temu, a już dzisiaj otrzymaliśmy kolejną aktualizację popularnego battle royale. Tym razem twórcy skupili się na poprawie balansu poszczególnych broni.

Najbardziej oberwało się lekkiemu karabinowi maszynowemu - Bruen MK9, oraz karabinowi FAL. W przypadku LKM'u zmniejszono zasięg obrażeń. Natomiast użytkownicy FAL muszą przyzwyczaić się teraz do mniejszych obrażeń zadawanych w kończyny i korpus. Twórcy chcą, aby ta konkretna broń była bardziej precyzyjna i zwiększono siłę pocisków, które trafiają bezpośrednio w głowę.

Sporo zyskały jeszcze dwie, niedocenianie, bronie - Holger-26 oraz M91. W przypadku tej pierwszej możemy liczyć na większy zasięg obrażeń oraz szybszy ADS (szybsze skorzystanie z celownika). M91 może się za to pochwalić teraz większymi obrażeniami na bliskim dystansie i również szybszym ADS-em.

W najnowszej aktualizacji nie zabrakło również szeregu mniejszych poprawek i usprawnień.

Przypomnijmy, że obecnie w Call of Duty Warzone trwa piąty sezon, który przyniósł ze sobą spore zmiany na mapie oraz nowych operatorów i bronie. Będąc już przy temacie, to możliwe, iż już w najbliższy piątek poznamy tegoroczną odsłonę serii Call of Duty.

Zobacz również: Xbox Series X z premierą już na początku listopada?