Call of Duty: Warzone - nowa, ogromna aktualizacja już dostępna

Studio Infinity Ward udostępniło właśnie kolejną aktualizację przebojowego battle royale - Call of Duty: Warzone.

Jak już wiemy, Call of Duty: Warzone ma być produkcją na lata, która będzie "spajać" wszystkie inne gry z serii. Twórcy nieustannie pracują, aby dostarczać graczom nowych wyzwań. Na serwery gry trafiła właśnie kolejna aktualizacja, która wprowadza masę nowości.

Oprócz odświeżonej playlisty, do gry trafiły nowe schematy (w sumie sześć), w tym legendarny dla karabinu SKS. Odnowiono również rywalizacje w "Gułagu", od teraz gracze będą mieli w nich dostęp również do karabinów szturmowych oraz SMG. Po odzewie fanów gry, do zabawy powrócą kontrakty "Most Wanted", które teraz trwać będą 3 minuty (poprzednio 5) i będą funkcjonować ze wszystkimi innymi kontraktami. Do gry trafi także "Armor Box", przedmiot, który po wykupieniu odnowi pancerz całej drużyny.

Zobacz również:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone - 3 sezon. Co nowego?
  • Call of Duty Warzone 2 - wymagania, cena, ile zajmuje. Co wiemy o grze?

Nie obyło się również bez balansu poszczególnych broni. Najbardziej oberwało się wyrzutni RPG oraz pistoletom Renneti, które teraz będą zadawać znacznie mniejsze obrażenia. Z drugiej strony poprawiono działanie karabinów FAL, SCAR oraz Holger 26, dzięki czemu powinny one częściej pojawiać się w rękach graczy.

Drobna, acz istotna zmiana dotknęła również ostatni krąg w battle royale, który od teraz również będzie się stopniowo zmniejszał.

Jeśli chcecie kontynuować zabawę w CoD: Warzone, to musicie przygotować się na pobranie blisko 30 GB, bo tyle właśnie "waży" najnowsza aktualizacja.

Zobacz również: Call of Duty: Warzone na PC wymaga teraz weryfikacji poprzez SMS

źródło: vg247.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: