Call of Duty: Warzone oraz Modern Warfare: w weekend zdobędziemy dwa razy więcej doświadczenia

Najbliższy weekend będzie ostatnią okazją na zdobycie sezonowych nagród.

Studio Infinty Ward, twórcy gier z serii Call of Duty - Warzone oraz Modern Warfare, postanowili dać graczom dodatkowy powód na pozostanie w domach.

Już w najbliższy piątek - 3 kwietnia, o godzinie 19:00 czasu polskiego, wystartuje wydarzenie, które pozwoli nam zdobyć podwójną ilość doświadczenia za każdą aktywność w grach CoD: Warzone i CoD: Modern Warfare. Dotyczy to również punktów doświadczenie niezbędnych do rozwoju konkretnych broni, jak i progresji w Battle Pass.

Zobacz również:

  • Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone - 3 sezon. Co nowego?

Jest to znakomita okazja na zdobycie dodatkowych nagród, przed zbliżającym się trzecim sezonem w Modern Warfare. Ten, według nieoficjalnych jeszcze informacji, zaoferuje graczom m.in.: dwie nowe bronie - karabin snajperski SKS i pistolet Renetti, dodatkowe mapy do licznych trybów multiplayer, dwóch operatorów oraz zupełnie nowy Karnet Bojowy z licznymi unikatowymi nagrodami. Oficjalnego ogłoszenia, zawartości trzeciego sezonu, możemy spodziewać się w nadchodzących dniach.

Weekend z podwójnym doświadczeniem potrwa do poniedziałku - 6 kwietnia, natomiast sezon 3 w Modern Warfare powinien wystartować już w najbliższy wtorek - 7 kwietnia.

źródło: vg247.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: