Call of Duty Warzone z nową mapą. Zobacz, co się zmieniło

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gracze Call of Duty Warzone od dzisiaj będą rywalizować na nowej mapie. Choć wciąż jest to Werdańsk, to sporo się w nim zmieniło.

W ostatnich tygodniach wiele się działo w Warzone. Gracze musieli radzić sobie z plagą zombie, a najwięksi pechowcy sami zamienili się w nieumarłych. Ostatecznie (podczas wielkiego, finałowego wydarzenia), konieczne było odpalenie bomb nuklearnych i rozprawienie się z "umarlakami". Jasnym stało się, że jest to koniec Werdańska jaki znamy. Bardzo szybko okazało się jednak, że najbliższe miesiące gracze Call of Duty Warzone spędzą w tym samym miejscu, choć w innym czasie.

Wraz ze startem sezonu trzeciego w Call of Duty Warzone, akcja gry przenosi nas do Werdańska z 1984 roku. Na graczy czeka wiele nowości, które w pełni wiążą Warzone z historią Black Ops Cold War. Nowa mapa zawiera ogromne zmiany, w tym nowe i przeprojektowane lokacje, nowe opcje rozgrywki i optymalizacje na całym obszarze. Prawie każdy budynek, powierzchnia i obiekt zostały w mniejszym bądź większym stopniu zmienione.

Jak ujawnili twórcy, w sumie dokonano 20 krytycznych zmian w lokacjach na nowej/starej mapie Call of Duty Warzone.

Jak Werdańsk 84 prezentuje się w akcji możecie podziwiać na najnowszym zwiastunie lokacji.

Sezon trzeci w Warzone to nie tylko nowa mapa. Na graczy czekają również nowe bronie, operatorzy, wydarzenia i wyzwania. Więcej informacji o trzecim sezonie Call of Duty Warzone i Black Ops Cold War znajdziecie tutaj.

Zobacz również: Call of Duty Warzone z rekordowym wynikiem. Gra ma już ponad 100 mln graczy