Call of Duty Warzone z poważnymi problemami po ostatniej aktualizacji

Sezon 6 nie zaczął się najlepiej dla wszystkich graczy Call of Duty Warzone.

cod warzone sezon 6

Najnowszy, szósty sezon w Call of Duty Warzone rozpoczął się wczoraj. Niestety, nie wszyscy gracze mogą się cieszyć nową zawartością. Zaraz po wprowadzeniu ostatniej aktualizacji rzesze użytkowników zaczęły zgłaszać problemy z grą. Najgorsze z nich dotyczą regularnych crashy, które skutecznie uniemożliwiają zabawę.

Choć minęła już ponad doba od pierwszych zgłoszeń, to studio Infinty Ward wciąż nie zdołało poradzić sobie z awarią. Niestety, jedyny oficjalny komunikat twórców gry w tej sprawi brzmi:

Aktywnie badamy problem, w wyniku którego niektórzy gracze doświadczają awarii po aktualizacji w ModernWarfare i Warzone. Bądźcie na bieżąco z aktualizacjami.

Sezon 6 w Call of Duty Warzone przyniósł ze sobą m.in.: dwóch nowych operatorów, dwie nowe bronie, poważne zmiany na mapie gry (nowy system szybkiej podróży - metro), oraz nowy tryb zabawy - Armored Royale. Więcej informacji na temat wszystkich nowości i zmian, które wprowadza ostatnia aktualizacja Warzone znajdziecie tutaj.

Przy okazji warto dodać, że już dziś wieczorem poznamy kolejne szczegóły na temat Call of Duty: Black Ops Cold War, a konkretnie zaprezentowany zostanie tryb Zombie.

Zobacz również: Wiemy kiedy EA Play dołączy do Xbox Game Pass