Call of Duty: nowe mapy i zapowiedź dodatku

Activision udostępniła wraz z finalnym patchem dwie nowe, darmowe mapy do trybu multiplayer Call of Duty. Jednocześnie w Sieci pojawiły się również informacje, że rozpoczęto już prace nad pierwszym oficjalnym dodatkiem do tej znakomitej strzelaniny FPP studia Infinity Ward .

Prace nad pierwszym oficjalnym dodatkiem do Call of Duty prowadzą programiści ze studia Gray Matter Studios (autorzy Return to Castle Wolfenstein). Rozszerzenie będzie nosić tytuł United Offensive, zaoferuje graczom trzy nowe, oddzielne kampanie dla trybu single player. Dla strony amerykańskiej będzie to kampania o nazwie Battle of the Bulge, dla rosyjskiej Battle of Kursk. Kampania przeznaczona dla żołnierzy brytyjskich nie ma jeszcze tytułu ani lokalizacji. Dodatek pojawi się w sklepach prawdopodobnie pod koniec tego roku.

Tymczasem pojawił się kolejny już patch do gry Call of Duty, wprowadzający dwie nowe mapy dla trybu gry wieloosobowej zatytułowane Neuville i Bocage. Pierwsza z nich zlokalizowana jest w małym normandzkim miasteczku, zamienionym w zgliszcza przez walczące amerykańskie jednostki powietrznodesantowe ze wzmocnionymi siłami Waffen SS. Mapa Bocage natomiast, zlokalizowana została pomiędzy rzekami Orne i Vire w Normandii i pozwoli nam walczyć na polach uprawnych otoczonych stromymi brzegami rzek i kępami przerośniętych krzewów.

Patch poprawia również szereg mniej istotnych błędów wykrytych w grze po ostatniej aktualizacji.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1804


Zobacz również