Call of Duty po polsku!

Firma LEM poinformowała, że polska edycja znakomitej strzelaniny ze studia Infinity Ward trafi do naszych sklepów już na początku grudnia br.

Początkowo gra miała ukazać się podobnie jak na zachodzie w listopadzie br., jednak ze względu na prace lokalizacyjne, jej premiera uległa przesunięciu na początek grudnia br. W polskiej edycji Call Of Duty pozostawiono oryginalne głosy wszystkich postaci w grze, a przetłumaczono wyłącznie napisy.

Call Of Duty święci już na zachodzie wielkie triumfy zbierając niezwykle pochlebne opinie zarówno wśród przedstawicieli prasy branżowej jak i graczy. Podczas rozgrywki wcielamy się rolę amerykańskiego żołnierza jednostki powietrznodesantowej, brytyjskiego komandosa, a także rosyjskiego piechura. Gra jest znakomita zarówno pod względem jakości oprawy graficznej jak i realizmu rozgrywki. Call Of Duty oferuje 24 misje, które zostały podzielone na 4 powiązane ze sobą kampanie osadzone w realiach historycznych.

Call of Duty w wersji PL trafi do naszych sklepów na początku grudnia tego roku w cenie 149 zł. Na razie zapraszamy do pobrania dem gry z naszego serwera FTP.

Pliki do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1584

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1645&sys=gry


Zobacz również