Call of Juarez: Więzy Krwi w złocie

Techland oraz Ubisoft poinformowały, że zakończyły się prace nad Call of Juarez: Więzy Krwi na wszystkie trzy platformy: PC, Xbox 360 i PS3.

Tym samym Call of Juarez: Wiezy Krwi jest jedną z najszybciej skończonych gier AAA na świecie i pierwszą Polską grą na wszystkie trzy wymienione platformy. Do tłoczni trafiły właśnie tak zwane Gold Mastery, z których tłoczone będą wersje retailowe.

Call of Juarez: Więzy Krwi swoją premierę mają zaplanowaną na 3 lipca i wszystko wskazuje na to, że twórcy dotrzymają tych terminów. To dobra wiadomość, szczególnie biorąc pod uwagę, że CoJ:WK jest jedną z najdroższych rodzimych produkcji w historii - budżet tytułu wyniósł aż 30 milionów złotych.

Call of Juarez: Więzy Krwi jest prequelem do uznanego na całym świecie action shootera osadzonego w realiach dzikiego zachodu. Jako bracia McCall, gracze wezmą udział w wyprawie po legendarne złoto Juarez, od zdewastowanej wojną secesyjną Georgii, aż po Azteckie ruiny w Meksyku. Będąc doskonałymi rewolwerowcami, zabiją wszystkich stających na ich drodze. Jednak gdy do gry wejdzie żądza, ich więź krwi stanie się cienka, jak nigdy dotąd...

Dzisiaj również ujawniono kolejny trailer "Oh Mama", przybliżający nieco klimat Dzikiego Zachodu Call of Juarez. Developerzy poinformowali, że w sama gra posiada ponad 90 minut filmów.