Call of Juarez i SpecForce - nowe filmy do pobrania!

Firma Techland udostępniła dwa, prezentowane na targach E3Expo2005 filmy reklamujące jej nowe gry akcji - "Call of Juarez" i "SpecForce".

"Call Of Juarez" to gra FPP osadzona w realiach dzikiego zachodu. Podczas rozgrywki będziemy mogli wcielić się w postać Billy'ego (skradającego się uciekiniera) lub wielebnego Ray'a - jego bezwzględnego tropiciela. Jak twierdzi wydawca, "Call of Juarez" eksploatuje wiele oryginalnych elementów opartych o interaktywne środowisko i realistyczną symulację fizyczną. Obok oprawy graficznej główne atuty gry to szybkie pojedynki rewolwerowe z użyciem historycznych rodzajów broni, jazda konna, ciekawe lokacje i ścieżka dźwiękowa utrzymana w klimacie westernu. Gra zostanie wydana w I kwartale 2006 roku.

Call of Juarez E3Expo2005 Trailer

"SpecForce" to strzelanina FPP osadzona w przyszłości, kiedy to zjednoczona w Federację ludzkość zaczyna kolonizować kolejne układy planetarne w poszukiwaniu zasobów naturalnych i przestrzeni życiowej. Wkrótce, nieprzygotowane do ekspansji władze Federacji ograniczają się jedynie do rozdzielania koncesji na 'terraforming' pomiędzy konkurujące ze sobą Korporacje. Kolejne planety pogranicza trafiają pod bezwzględną kontrolę potężnych konsorcjów. Pozbawione nadzoru Federacji nowe światy stają się wymarzonym gruntem dla działalności przestępczej na niespotykaną dotąd skalę.

Sytuację pogarszają nasilające się przypadki udanych ataków na wysokich przedstawicieli władz federacyjnych ze strony członków ugrupowań terrorystycznych będących pod wpływem nieznanego dotąd stymulatora. Działająca w oparciu o syntetyczne enzymy substancja zwiększa wytrzymałość, wyzwala agresję i poprawia motorykę. Wyniki wstępnego śledztwa wskazują, że substancja może pochodzić z laboratoriów jednej z korporacji 'terraformacyjnych'.

W "SpecForce" dostępne będą 4 tryby rozgrywki sieciowej: Death Match, Team Death Match, Team Domination, Capture The Flag, w których jednocześnie może brać udział nawet do 32 graczy. Wszystkie mapy dla trybu rozgrywek wieloosobowych stworzone zostały przy współpracy z klanami biorącymi udział rozgrywkach w popularne gry sieciowe. Do gry dołączony będzie również łatwy w obsłudze edytor map. W grze dostępny będzie szeroki arsenał różnych rodzajów broni i wyposażenia (m.in. "Pancerz Wspomagający". W` trakcie rozgrywki gracz będzie miała także dostęp do różnorodnych pojazdów. Wśród nich znajdują się szybkie ścigacze, opancerzone transportery piechoty, dwuosobowe pojazdy terenowe oraz bojowe maszyny kroczące.

SpecForce E3Expo2005 Trailer


Zobacz również