Canon iRC2380i - urządzenie wielofunkcyjne klasy podstawowej

Canon Europe wprowadził do sprzedaży nowe wielofunkcyjne urządzenie iRC2380i. Maszyna posiada konkurencyjną cenę i przeznaczona jest dla małych firm oraz dla korporacyjnych grup roboczych drukujących regularnie w kolorze.

"Zdajemy sobie sprawę, że istnieją małe firmy, które regularnie drukują w kolorze, ale nie potrzebują urządzenia wielofunkcyjnego wyższej klasy. iRC2380i jest odpowiedzią na potrzeby takich przedsiębiorstw - nasze urządzenie gwarantuje niezawodny, ekonomiczny druk kolorowy" - powiedział Paul Rowntree, dyrektor ds. marketingu w Canon Europe. - "Canon zamierza nadal oferować szeroką gamę urządzeń wielofunkcyjnych spełniających wymagania współczesnych firm i grup roboczych"

iRC2380i zapewnia ekonomiczny, niezawodny oraz wysokiej jakości druk kolorowy dzięki konstrukcji czterobębnowej. Może drukować do 23 stron na minutę w kolorze oraz w czerni i bieli. Jest standardowo wyposażone w funkcję iSend pozwalającą w łatwy sposób rozsyłać zeskanowane dokumenty do wielu lokalizacji.

Canon iRC2380i - urządzenie wielofunkcyjne klasy podstawowej

Canon iRC2380i

Oferuje ulepszone zabezpieczenia, takie jak szyfrowanie danych, hasła dostępu oraz kasowanie dysku twardego. Ulepszone mechanizmy gwarantują kompleksowe bezpieczeństwo poufnych dokumentów biznesowych firmom z sektora prawniczego, rządowego, edukacyjnego i finansowego.

iRC2380i można łatwo zainstalować w firmowej sieci. Opcjonalnie obsługuje bezprzewodową sieć lokalną, co umożliwia ustawienie jej w dowolnym miejscu biura.

Urządzenie iRC2380i jest już dostępne w całej Europie.