Canon iRC2380i - urządzenie wielofunkcyjne klasy podstawowej

Canon Europe wprowadził do sprzedaży nowe wielofunkcyjne urządzenie iRC2380i. Maszyna posiada konkurencyjną cenę i przeznaczona jest dla małych firm oraz dla korporacyjnych grup roboczych drukujących regularnie w kolorze.

"Zdajemy sobie sprawę, że istnieją małe firmy, które regularnie drukują w kolorze, ale nie potrzebują urządzenia wielofunkcyjnego wyższej klasy. iRC2380i jest odpowiedzią na potrzeby takich przedsiębiorstw - nasze urządzenie gwarantuje niezawodny, ekonomiczny druk kolorowy" - powiedział Paul Rowntree, dyrektor ds. marketingu w Canon Europe. - "Canon zamierza nadal oferować szeroką gamę urządzeń wielofunkcyjnych spełniających wymagania współczesnych firm i grup roboczych"

iRC2380i zapewnia ekonomiczny, niezawodny oraz wysokiej jakości druk kolorowy dzięki konstrukcji czterobębnowej. Może drukować do 23 stron na minutę w kolorze oraz w czerni i bieli. Jest standardowo wyposażone w funkcję iSend pozwalającą w łatwy sposób rozsyłać zeskanowane dokumenty do wielu lokalizacji.

Canon iRC2380i

Canon iRC2380i

Oferuje ulepszone zabezpieczenia, takie jak szyfrowanie danych, hasła dostępu oraz kasowanie dysku twardego. Ulepszone mechanizmy gwarantują kompleksowe bezpieczeństwo poufnych dokumentów biznesowych firmom z sektora prawniczego, rządowego, edukacyjnego i finansowego.

iRC2380i można łatwo zainstalować w firmowej sieci. Opcjonalnie obsługuje bezprzewodową sieć lokalną, co umożliwia ustawienie jej w dowolnym miejscu biura.

Urządzenie iRC2380i jest już dostępne w całej Europie.


Zobacz również