Canon: nowe urządzenia wielofunkcyjne dla małych firm

Oferta Canon Europe w zakresie urządzeń wielofunkcyjnych została wzbogacona o sześć nowych produktów. Modele obsługujące format A4 zaprojektowano z myślą o realizacji potrzeb niewielkich grup roboczych i małych firm.

Nowe urządzenia wchodzące w skład serii iR1020 i iR1024 zapewniają możliwość druku czarno-białych dokumentów z szybkością od 20 do 24 stron na minutę. Oferują funkcję druku dwustronnego. Moduł skanera umożliwia przesyłanie skanowanych dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz umieszczanie ich na serwerze FTP lub w bazie danych.

Producent zwraca uwagę na łatwą konfigurację i obsługę nowego sprzętu. Urządzenia wspierają funkcję automatycznej rejestracji w serwerze WIND (Windows Internet Naming Service). Narzędzia do zarządzania drukarką są dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Użytkowanie produktów ułatwia fakt, że zostały one objęte programem e-Maintenance. Zapewnia on prewencyjną obsługę serwisową, szybką reakcję serwisu firmy Canon na wszelkiego rodzaju usterki oraz automatyczne zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne.

Nowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych firm - Canon iR 1024iF

Nowe urządzenie wielofunkcyjne dla małych firm - Canon iR 1024iF

Urządzenia oznaczone symbolami IR 1020J, iR 1020, iR 1024A, iR 1024F, iR 1024i oraz iR 1024iF będą dostępne na terenie całej Europy począwszy od listopada bieżącego roku.


Zobacz również