Canon prezentuje nowe drukarki z systemem ciągłego podawania tuszu

Firma Canon wprowadziła do swojej oferty kolejne urządzenia z CISS. Dostępne w sprzedaży są trzy nowe modele drukarek z systemem stałego zasilania w atrament.

Canon wprowadził do swojej oferty trzy kolejne drukarki. Portfolio produktowe firmy uzupełnią modele wyposażone w system ciągłego podawania tuszu (ang Continuous Ink Supply System, CISS) oznaczone PIXMA G1400, PIXMA G2400 i PIXMA G3400.

PIXMA G1400 to drukarka, a PIXMA G2400 i PIXMA G3400 to urządzenia wielofunkcyjne. W przypadku obu tych modeli użytkownicy mogą wykorzystywać sprzęt nie tylko do drukowania, ale też do skanowania i kopiowania.

Model PIXMA G3400 wyposażony został dodatkowo w moduł Wi-Fi. Wszystkie nowe drukarki Canona są wydajne i tanie w eksploatacji. Cztery pojemniki z tuszem umieszczone są na froncie i można łatwo sprawdzić stan napełnienia.

Nowe drukarki firmy Canon wyposażone są w system ciągłego podawania atramentu

Nowe drukarki firmy Canon wyposażone są w system ciągłego podawania atramentu

Urządzenia marki Canon z nowej linii sprawdzą się dobrze zarówno w biurze jak i w domu. Dzięki wykorzystaniu czarnego atramentu pigmentowego i barwnikowych tuszów kolorowych drukarki pozwalają na drukowanie zarówno dokumentów, jak i zdjęć.

Wszystkie trzy urządzenia wyposażone zostały w system głowicy drukującej FINE. Producent chwali się, że wydruki są bardzo wysokiej jakości. Tekst na wydrukach jest ostry i czytelny. Zdjęcia mają z kolei żywe kolory.

Zestaw pojemników z atramentem w nowych drukarkach pozwala na wydrukowanie do 7 tys. stron kolorowych i do 6 tys. stron czarno-białych. Czas drukowania zdjęć w formacie 4x6" to zaledwie jedna minuta. Rozdzielczość druku to 4800x1200 dpi, a krople atramentu mają wielkość 2 pl.