Canon przedstawia nowe sieciowe urządzenie wielofunkcyjne - PIXMA MX860

Na dzisiejszej konferencji prasowej Canon zaprezentował nowe sieciowe urządzenie wielofunkcyjne o nazwie PIXMA MX860. Sprzęt ten ma zastąpić na rynku dwa starsze modele PIXMA MX850 oraz PIXMA MX700.

Nowe urządzenie zostało wyposażone w silnik drukowania klasy premium firmy Canon, automatyczne skanowanie duplex i funkcje kopiowania oraz szybki, automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 35 arkuszy.

Co więcej, PIXMA MX860 posiada faks klasy Super G3 (samodzielny lub podłączony do komputera). Przesyła on dokumenty zarówno w czerni jak i w kolorze przy szybkości transferu danych 33.6kb/sek. Faksowanie przy użyciu podajnika ADF na 35 arkuszy ułatwia wysyłanie wielu stron za jednym razem. Użytkownicy mogą zakodować do pięciu numerów szybkiego wybierania, wysyłać do wielu odbiorców za pomocą wysyłania sekwencyjnego i skorzystać z wielu innych ulepszonych funkcji zabezpieczania.

Canon przedstawia nowe sieciowe urządzenie wielofunkcyjne - PIXMA MX860

Dodatkowo, głowica drukująca FINE zapewnia stosunkowo szybką pracę i wysoką jakość druku. Wydruk dokumentów testowych w oparciu o normę ISO/IEC 24734 ESAT to 8.4 stron/min. (w czerni) oraz 5.6 stron/min. (w kolorze). Tylko około 41 sekund trwa wydruk zdjęcia bez ramki 10x15cm w jakości fotolabu.

Najważniejsze cechy produktu:

* Łączność Wi-Fi oraz w sieci Ethernet

* Laserowe szybkości druku - 8.4 kopii/min.(mono) i 5.6 kopii/min. (kolor)

* Dwustronny automatyczny podajnik dokumentów ADF na 35 arkuszy dla pracy seryjnej

* Drukowanie i kopiowanie auto duplex, obustronny podajnik papieru

* System 5 pojedynczych atramentów obniża koszty i ilość odpadów

* Drukowanie zdjęć w jakości fotolabu z wykorzystaniem technologii kropli 1 pl, w rozdzielczości 9600dpi

* Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,2 cm, pokazuje zdjęcia z kart pamięci dzięki wbudowanemu czytnikowi