Canon z talią kart

Bubble Jet i470D to nowa drukarka atramentowa Canona, wyposażona w gniazdo kart pamięci, obsługujące wszystkie najpopularniejsze typy pamięci przenośnej.

Canon BubbleJet i470D

Canon BubbleJet i470D

Drukarka potrafi drukować zdjęcia zapisane na kartach CompactFlash, Smart Media, Memory Stick oraz Secure Digital. Oczywiście możliwe jest także drukowanie fotografii bezpośrednio z cyfrowych aparatów fotograficznych (kompatybilnych z systemem Bubble Jet Direct)

Maksymalna rozdzielczość druku i470D wynosi 4800 x 1200 dpi. Dzięki zastosowaniu technologii MicroFine Droplet Technology oraz mikro-dyszy, możliwe jest tworzenie kropli atramentu o objętości jedynie 2 pikolitrów. W połączeniu z wysoką rozdzielczością druku pozwala to na uzyskanie bardzo ostrych krawędzi obiektów znajdujących się na drukowanych zdjęciach oraz wyrazistych detali i płynnych przejść tonalnych.

Wydruk zdjęcia w formacie 10 x 15 cm w rozdzielczości 1200 dpi trwa na i470D ok. 62 sekund. W trybie monochromatycznym prędkość wydruku wynosi 18 stron A4 na minutę, zaś w kolorze - ok. 12 stron na minutę.

Drukarka Canon i450 wyposażona jest w interfejs USB 1.1. Cena urządzenia nie została jeszcze podana.


Zobacz również