Capcom potwierdza: Demo Resident Evil 3 zadebiutuje już niebawem

Studio Capcom ogłosiło, że już niebawem udostępni publiczne demo nadchodzącego remake'u Resident Evil 3.

Resident Evil 2 Remake zdobył przychylność zarówno społeczności graczy, jak i recenzentów. Gra zdobyła wiele nagród i przyniosła spore zyski swoim twórcom – studiu Capcom. Nic więc dziwnego, że zbliżająca się premiera remake'u jego następcy – Resident Evil 3, wzbudza ogromne zainteresowanie.

Na oficjalnym koncie Resident Evil 3 Remake, na serwisie Twitter, pojawiła się właśnie wiadomość od jej twórców. Z opublikowanej informacji wynika, że nadchodzący tytuł doczeka się własnej wersji demo. Niestety, nie podano kiedy dokładnie możemy się jej spodziewać.

Zobacz również:

  • Gry, w których czeka was brutalna śmierć

To było zapisane w GWIAZDACH...

Demo Resident Evil 3 jest w drodze. W niedalekiej przyszłości udostępnimy więcej szczegółów. - Capcom

W zeszłym roku, przed premierą Resident Evil 2 Remake, również udostępniono darmową wersję demonstracyjną gry. Wersja próbna była jednak ograniczona czasowo. Gracze mieli zaledwie 30 minut na zapoznanie się z produkcją. Biorąc pod uwagę, że nie otrzymaliśmy dokładniejszych wiadomości na temat dema Resident Evil 3, bardzo możliwe, że będzie ono podobne do próbnej wersji poprzednika.

Jeśli jesteście spragnieni nowych materiałów na temat Resident Evil 3 Remake, to redakcja serwisu Game Informer opublikowała nowy, kilkunastominutowy gameplay nadchodzącego tytułu. Oprócz elementów rozgrywki zawiera on kilka ważnych przerywników filmowych, więc uważajcie na spoilery.

Resident Evil 3 remake ukarze się 3 kwietnia 2020 roku, na platformach Xbox One, PlayStation 4 i PC.

źródło: dualshockers.com