Carbon już w sklepach

Miłośnicy szalonych wyścigów, ogromnej adrenaliny i wspaniałych samochodów powinni czym prędzej zastanowić się nad wizytą w najbliższym sklepie z grami komputerowymi. Na polski rynek trafiła wreszcie najnowsza odsłona kultowej serii Need for Speed, o podtytule Carbon.

Carbon już w sklepach
Need for Speed: Carbon to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Produkt powstał w studiu EA Black Box w Vancouver.

Carbon oferuje masę niespotykanych dotąd atrakcji. Auta podzielone zostały na trzy kategorie: japońskie "tuner", amerykańskie "muscle" oraz europejskie "exotic".

Niezależnie od dokonanego wyboru, gracz otrzymuje zaawansowane możliwości tuningu auta. Wszystko dzięki opcji Autosculpt, która pozwala modyfikować wóz w najdrobniejszych szczegółach.

Co ważne, w grze znajduje się nowy tryb - wyścigi w kanionach. Niebezpieczne zakręty i możliwość wypadnięcia z trasy na pewno przyprawią gracza o dreszcz emocji! Powrócił także drift - w nowej, bardzo dynamicznej formie.

Więcej informacji w naszej obszernej zapowiedzi. Zapraszamy również do pobrania wersji demo gry.

Carbon został wydany w polskiej wersji językowej na PC DVD i PlayStation 2. W wersji angielskiej ukazał się również na konsolę Xbox 360.

Ponadto, w sklepach dostępna jest ekskluzywna edycja kolekcjonerska, na PC DVD oraz PS2. Need for Speed Carbon Collector's Edition zawiera m.in. trzy wyjątkowe samochody, sześć nowych wyścigów oraz dodatkową płytę DVD.

10 listopada odbędzie się premiera wersji na konsole przenośne: Nintendo DS, Game Boy Advance oraz PSP.