Carlo Ancelotti nową twarzą United Eleven

Nexon Europe ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie współpracy z trenerem Realu Madryd, włoską gwiazdą piłki nożnej Carlo Ancelottim, który będzie twarzą oczekiwanej futbolowej symulacji menedżerskiej United Eleven.

Carlo Ancelotti wielokrotnie udowadniał swój nieprzeciętny talent piłkarski, odnosząc zwycięstwa z licznymi drużynami. Zespoły trenowane przez Ancelottiego wyróżniały się silnym zgraniem i indywidualnym charakterem – a to w połączeniu z nieprzeciętnym zmysłem taktycznym trenera stało się podstawą do wielu sukcesów najlepszych klubów piłkarskich świata. Właśnie te cechy wyróżniają także tytuł United Eleven, w którym silna praca zespołowa i wymyślna taktyka są drogą do zwycięstwa.

Carlo Ancelotti nową twarzą United Eleven

United Eleven

Z okazji podjęcia współpracy z Carlo Ancelottim, 8 maja Nexon Europe organizuje konferencję prasową w hotelu InterContinental w centrum Madrytu, podczas której Ancelotti opowie dziennikarzom o swojej roli w grze United Eleven.

– Jesteśmy zaszczyceni, że tytuł United Eleven od początku ma tak silne wsparcie. Dzięki godnej uwagi strategii i niezwykłym posunięciom taktycznym, Carlo Ancelotti udowodnił w świecie realnego futbolu swoją pozycję jako jednego z najlepszych trenerów współczesnego futbolu. Dlatego jest idealną osobą, aby reprezentować nasz nowy tytuł, który stawia na podobne cechy. Doświadczenie i osiągnięcia Ancelottiego zapewne staną się inspiracją dla każdego gracza, który chciałby wykazać się jako menadżer w United Eleven. Mówiąc językiem futbolu: Cieszymy się, że Carlo Ancelotti gra w naszej drużynie – przyznaje Kenny Chang, CEO Nexon Europe.

Carlo Ancelotti nową twarzą United Eleven

Stworzona przez NHN BlackPick Corporation, United Eleven to gra przeglądarkowa, kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, łącząca prawdziwe nazwiska ze świata piłki możnej, m.in. zawodników zrzeszonych w FIFPro, z najbardziej zaawansowanym silnikiem meczowym na rynku. Pozwala graczom powołać drużynę spośród ponad 50 tys. piłkarzy z całego świata i korzystać z wszelkich możliwości symulacji menedżerskiej: rekrutacji nowych zawodników i wzmacniania drużyny, podnoszenia statystyk i nadzoru nad meczami. Bardzo ważnym elementem jest także utrzymanie właściwej „chemii” pomiędzy zawodnikami, obliczanej na podstawie różnych czynników i statystyk z gier, co stanie się podstawą do zbudowania silnej drużyny i wyboru strategii na dalszą fazę rozgrywek.

Przygotowania do sezonu rozpoczną się już 15 maja, kiedy Nexon Europe rozpocznie beta-test United Eleven. Tytuł ukaże się w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Oceanii oraz Afryce Północnej w 8 językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, tureckim i włoskim.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.united11.com.

Nowinki można znaleźć na oficjalnym profilu gry na Facebooku: www.facebook.com/united11.nexoneu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: