Casio daje 5 lat gwarancji na swoje projektory - to rekord...

Projektory Casio Standard z serii M właśnie zostały objęte najdłuższą na rynku gwarancją na źródło światła - oferowane 5 lat to aż 10 tys. godzin.

Projektor Casio M

LED i laser razem w projektorze

Główna zaletą projektorów Casio jest technologia Laser&LED, która zastąpiła tradycyjne rtęciowe lampy projekcyjne. Producent zastosował w swoich projektorach diody LED wsparte laserem. Projektory tej linii nie tylko mają znakomitą jasność (2,5-3 tys. ANSI lumenów), ale mogą też pracować nawet do 20 tys. godzin (!) bez wymiany źródła światła. Co więcej, projektory Casio M uruchamiają się błyskawicznie (zajmuje im to tylko 8 sekund).

5 lat gwarancji - jakie modele?

5 lat gwarancji dostaniemy na następujące modele - Casio XJ-M140; Casio XJ-M145; Casio XJ-M150; Casio XJ-M155; Casio XJ-M240; Casio XJ-M245; Casio XJ-M250;Casio XJ-M255. Żeby skorzystać z oferty 5 lat gwarancji, musimy po zakupie zarejestrować nasz produkt na stronie bezlampowe.pl.

Koniec z klasycznymi lampami w projektorach?

Projektory z tak długim czasem działania? To jest naprawdę coś. Lampy to najbardziej problematyczna część obecnych projektorów. Technologia postępuje jednak w naprawdę szybkim tempie.