'Castle Strike' – końcówka beta testów

Firma Topware poinformowała, iż prace nad polską wersją najnowszej strategii czasu rzeczywistego firmy Related Designs pt. 'Castle Strike' wkrótce zostaną zakończone. Niebawem gra trafi do tłoczni i jak zapewnia wydawca, już w czerwcu będzie można ją nabyć w naszych sklepach.

'Castle Strike' jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w średniowieczu, która koncentruje się przede wszystkim na budowaniu, zdobywaniu i obronie ówczesnych, potężnych twierdz. Główne atuty gry to szeroki arsenał machin oblężniczych oraz innowacyjny system budowy twierdz. Kampania dla trybu 'singleplayer' oferuje 27 misji podczas, których gracz będzie decydował o losach mieszkańców Rabenhorst, wciągniętych w konflikt związany z wojną stuletnią.

'Castle Strike' oferuje także możliwość rozgrywek sieciowych, w których może brać udział do czterech graczy jednocześnie. Premiera gry przewidziana jest czerwiec tego roku, a jej cena została ustalona w wysokości 79 zł. Na naszym serwerze FTP znajduje się demo gry, które pozwoli Wam ocenić walory gry.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1747&sys=gry

Oficjalna strona gry:

http://castlestrike.topware.pl/