Castle Strike w wersji polskiej

TopWare zapowiada polskie wydanie osadzonej w realiach Średniowiecza strategii czasu rzeczywistego pt. Castle Strike.

Na zachodzie Castle Strike miał swą premierę w styczniu br. Jest to ciekawy RTS, którego akcja toczy się w Europie podczas wojny stuletniej - Anglicy i Francuzi walczą o dominację w Europie. Wojna i dżuma dziesiątkują populację. Tymczasem niewielka niemiecka rodzinna szlachecka zostaje, wbrew jej woli, wciągnięta w konflikt mocarstw. Gracz będzie więc miał okazję pomóc Thorwaldowi i Svei von Rabenhorst przetrwać wir intryg, zasadzek i bitew.

Gra oferuje 27 misji, podczas których będziemy mogli objąć dowództwo nad jedną z trzech nacji: Niemcami, Francuzami lub Anglikami. Rozgrywka polega przede wszystkim na obronie i zdobywaniu potężnych twierdz, które gracz będzie budować i niszczyć w trakcie poszczególnych misji. Do dyspozycji autorzy gry oddali graczy szeroki wachlarz średniowiecznych machin oblężniczych i jednostek specjalnych.

Gra Castle Strike zostanie wydana w polskiej wersji językowej, a do naszych sklepów trafi prawdopodobnie w czerwcu. Zapraszamy do pobrania angielskiej wersji dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1747&sys=gry

Wymagania systemowe:

- Windows 98/ME/2000/XP

- Procesor Pentium III 1 GHz

- 256MB pamięci RAM

- 700MB wolnej przestrzeni na dysku

- Karta grafiki 3D 32 MB (NVidia GeForce2 lub lepsza)

- Napęd CD-ROM

- Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectSound


Zobacz również