Castlevania 4 na Netflix z datą premiery i nowym zwiastunem

Castevania powraca! Netflix rozpoczyna promocję czwartego sezonu serialu i prezentuje nowy zwiastun.

Serial Castelvania to jedna z "perełek" platformy Netflix. Animowana produkcja dla dorosłych otrzymała już trzy sezony, a każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Tym bardziej może dziwić fakt, że zapowiedziany - czwarty sezon, będzie ostatnim.

Jak ujawnili przedstawiciele Netflixa, Castelvania 4 trafi na platformę już 13 maja. Wówczas na widzów czekać będzie 10 finałowych odcinków, które mają ostatecznie wyjaśnić nam losy wszystkich bohaterów.

Zobacz również:

  • Wiedźmin sezon 3 - wszystko co wiemy o kontynuacji serialu [25.01.2022]

To jednak nie wszystko, chcąc podgrzać atmosferę przed nadchodzącym finałem, Netflix zaprezentował nam pierwszy obszerny zwiastun czwartego sezonu Castelvanii, na którym nie brakuje dynamicznych i krwawych starć.

Choć w maju Netflix zakończy Castelvanię, to nie jest powiedziane, że z uniwersum całkowicie zrezygnuje. Spekuluje się, że streamingowy gigant chcę kontynuować współpracę z firmą Konami (właściciel marki Castelvania) i ma zamiar przygotować kolejny serial animowany dla dorosłych widzów, ale opowiadający już nową historię. Czy tak się faktycznie stanie? Śmiało możemy założyć, że wiele zależy od sukcesu finałowego sezonu Castelvanii.

Zobacz również: PC czy PS5? Wiemy, co najchętniej wybierają twórcy gier