Castlevania Solace Moon - gra na środę

Castlevania Solace Moon to remake znanej gry przygodowej, w której największym atutem jest fabuła oraz klimat. Wystarczy tylko kilka chwil, by zanurzyć się w świecie potworów, czarów oraz... ogromnych skarbów, które tylko czekają na to by je odnaleźć i zabrać ze sobą.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Pegasus

Vampire Diarrhea

Ballz - gra na środę

Zobacz wszystkie gry dnia!

Castlevania Solace Moon jest grą przygodową z rodzaju fantasy, w której po raz kolejny mamy okazję poznać tajemniczy i magiczny świat Castlevanii. Zadaniem gracza jest zbieranie drogocennych kamieni zlokalizowanych na placu gry. W ich odnalezieniu przeszkadzać nam jednak będą złe istoty szwędające się tu i ówdzie (spotkanie z nimi kończy się natychmiastową śmiercią więc musimy uważać). Każdy kamień jest punktowany, musimy więc zebrać ich jak najwięcej, by wpisać się na listę najlepszych.

Castlevania Solace Moon pod względem graficznym prezentuje się nieco archaicznie i przypomina produkcje z wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Tytuł ten nadrabia jednak grywalnością oraz klimatem (bardzo dobra muzyka). Warto także zaznaczyć, że Castlevania Solace Moon nie musi być instalowana na dysku twardym.

Zobacz również:

  • Castlevania 4 na Netflix z datą premiery i nowym zwiastunem

Zapraszamy do pobrania Castlevania Solace Moon.