Catwoman w sklepach

Firma Electronic Arts Polska poinformowała, że gra Catwoman trafiła właśnie na półki sklepowe w całym kraju. Gra została wydana równocześnie w wersji na komputery osobiste, a także w wersjach na konsole PlayStation 2, Nintendo Gamecube, GameBoy Advance oraz Xbox.

'Catwoman' to klasyczna opowieść o zdradzie i zemście. Akcja gry nawiązuje do fabuły filmu 'Catwoman', który już wkrótce trafi na ekrany kin dzięki Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures. Gracze będą sterować poczynaniami Halle Berry (która wciela się w postać Catwoman) i wykorzystają jej niepowtarzalne umiejętności, przebiegłość oraz kocie zmysły, by pokonać wrogów.

Fabuła filmu i gry została oparta na komiksach DC i opowiada historię 'Patience Phillips' - młodej kobiety zamordowanej przez swoich pracodawców krótko po tym, jak odkryła ich mroczną tajemnicę. Bohaterkę przywraca do życia rzadki, egipski kot. Od tego momentu Patience staje się 'Catwoman'.

Catwoman jest niesamowicie zwinna. Potrafi m.in. skakać po dachach, chodzić po ścianach oraz korzystać ze swoich kocich zmysłów, by z gracją unikać kul przeciwników. Podczas rozgrywki bohaterka będzie używać bicza, dzięki któremu może wykonywać różne akrobacje w powietrzu oraz używać elementów otoczenia, by skutecznie unieszkodliwić swoich wrogów.

Akcja zostanie podzielona na wiele poziomów rozgrywających się w siedmiu zróżnicowanych sceneriach przeniesionych do gry prosto z filmowego planu. W grze znajdą się m.in. takie lokacje jak sklep z biżuterią, fabryka Hedare oraz rezydencja Hedare.

Gra została wyprodukowana w studio EA w Wielkiej Brytanii. Oficjalny serwis gry Catwoman znaleźć można tu.


Zobacz również