CeBIT 2009: MSI prezentuje nowe laptopy dla graczy

Na tegorocznych targach elektronicznych CeBIT 2009 firma MSI zaprezentowała, między innymi, nowe modele notebooków z serii przeznaczonej dla graczy. Charakteryzować mają się one większą szybkością pracy oraz lepszą jakością efektów video.

Jak zapewnia producent, seria Gaming oferuje wydajność na najwyższym poziomie. Spotkało się z dużym uznaniem entuzjastów gier na całym świecie. Dowodem na to jest fakt, że światowej sławy drużyna e-sportowa Fnatic, używa maszyn sygnowanych logo MSI Gaming.

Nowe modele MSI z tej serii, podobnie jak poprzednie, posiadają motyw płomieni na obudowie oraz czerwone akcenty na krawędziach. Aluminiowe wykończenia podkreślają stylowość całego notebooka.

Modele MSI GT628 oraz GT725 wyposażone są w kartę graficzną nVidii Geforce GTS 160M z pamięcią DDR3 1GB lub kartę ATi Mobility Radeon HD 4850 z pamięcią DDR3 1GB (wybór należy do klienta). Pierwszy z komputerów posiadać będzie matrycę o przekątnej 15,4 cali, drugi - 17 cali. Obydwa laptopy działać będą na procesorze z rodziny Core 2 Duo oraz płycie głównej Intel PM45 +ICH9M.

Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na stronę główną MSI.

Zobacz również najnowszy ranking PC World - Notebooki!


Zobacz również