CeBIT 2012 - rozdajemy darmowe bilety!

Targi nowoczesnych technologii, komputerów i oprogramowania CeBIT 2012 zaplanowano na 6-10 marca 2012 roku, a cena jednodniowego biletu wynosi 38 euro. Jeśli więc wybieracie się do Hanoweru to jednodniowy darmowy bilet z pewnością się wam przyda.

CeBIT

Zainteresowani skorzystaniem z darmowego biletu muszą wejść na specjalną stronę targów CeBIT 2012 i zarejestrować się tam wypełniając formularz elektroniczny. Przed wejściem na stronę radzimy wyłączyć w przeglądarce wtyczkę AdBlock Plus lub podobne blokady reklam.

Podczas rejestracji należy podać swój adres e-mail. Właśnie na niego zostanie wysłany plik PDF zawierający spersonalizowany bilet na targi, które już niedługo rozpoczną się w za naszą zachodnią granicą w Hanowerze.

Polecamy: CeBIT 2011: RoboThespian śpiewa i udaje Robocopa - zobacz wideo

Przed udaniem się na CeBIT 2012 należy pamiętać o tym, by bilet w całości wydrukować na kartce A4 i zabrać go ze sobą. Oprócz darmowego wstępu, uprawnia on również do korzystania z komunikacji miejskiej w dniu odwiedzin targów.

Aktualizacja: 15 lutego 2012 10:46

Niektórzy czytelnicy zgłaszali problemy z brakiem polskich znaków na wydrukowanych biletach. Dlatego zapytaliśmy organizatorów targów CeBIT, czy bilety takie będą ważne, czy też należy wypełnić formularz bez użycia polskich znaków.

Odpowiedziano nam, że jest to znany problem, a bilety są oczywiście ważne. Dodano, że dane są poprawnie zapisane w bazie danych organizatorów targów CeBIT.