Cena nie stanowiła przeszkody. AirTags wyprzedane w kilka minut! [AKTUALIZACJA 26.04.2021]

Apple w zaledwie kilka minut wyprzedało zapasy magazynowe lokalizatorów AirTags. Ile trzeba obecnie czekać na najnowsze akcesorium giganta z Cupertino.

Od dziś - 23 kwietnia 2021 roku od godziny 14:00 można zamawiać najnowsze sprzęty firmy Apple. Mowa o iPadzie Pro 2021, komputerach iMac, iPhone 12/12 mini w nowym kolorze oraz lokalizatorach AirTags.

AirTag

AirTag

AirTags to najtańsze akcesorium firmy Apple od lat. Lokalizator z wbudowanym Bluetooth oraz modułem Ultra Wideband został wyceniony w naszym kraju na 159 zł. To znacznie więcej, niż sugerowane 29 dolarów w USA, ale nadal całkiem tanio, jak na Apple.

Okazuje się, że konsumenci z całego świata dosłownie rzucili się na lokalizatory AirTags. Apple w zaledwie kilka minut wyprzedało zapasy magazynowe.

Lokalizatory AirTags pojawiły się w przedsprzedaży dziś - 23 kwietnia 2021 roku. Pierwsze egzemplarze trafią do użytkowników za tydzień 30 kwietnia 2021 roku, ale jeżeli nie zamówiłeś swojego lokalizatora od razu po godzinie 14:00 to z pewnością poczekasz znacznie dłużej.

Zaledwie godzinę po otwarciu zamówień przedsprzedażowych strona Apple wskazuje, że na lokalizator i akcesoria zaczekamy kilka tygodni.

Jak wygląda czas oczekiwania na AirTagsy?

Co ciekawe wybrane konfiguracje AirTags da się kupić z terminem dostawy na 30 kwietnia 2021 roku. Musimy zdecydować się na cztery sztuki bez grawerunku. W przypadku grawerunku niezależnie od konfiguracji poczekamy aż 3, a nawet 4 tygodnie.

Czas oczekiwania na AirTag

Czas oczekiwania na AirTag

Paczka 4 AirTagów z grawerunkiem

Paczka 4 AirTagów z grawerunkiem

Czas oczekiwania na AirTag z grawerem

Czas oczekiwania na AirTag z grawerem

Podobnie sprawa wygląda w przypadku akcesoriów. Tanie pokrowce Belkin sprzedawane za 59 zł również zostały wyprzedane.

Czas oczekiwania na akcesoria

Czas oczekiwania na akcesoria

AKTUALIZACJA 26.04.2021

Sprawdzamy jak po pierwszym weekendzie od uruchomienia przedsprzedaży lokalizatorów AirTag wygląda ich dostępność.

Jak nietrudno się domyśleć dostępność się nie poprawiła. W przeciągu weekendu konsumenci złożyli mnóstwo zamówień.

Patrząc jak wygląda czas wysyłki poszczególnych konfiguracji od razu widać, że hitem sprzedażowym są personalizowane AirTagi.

Decydując się na jeden lokalizator bez graweru zaczekamy na niego 5-7 dni roboczych. Na jednego AirTaga z grawerem zaczekamy już od 4 do 5 tygodni. Zamówienia z piątku mają datę dostawy na 18 maja.

Jeszcze ciekawiej wygląda sprawa zakupu AirTagów w paczce składającej się z czterech sztuk. Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na grawer, czy wybierzemy klasyczne AirTagi, to zaczekamy na nie od 5 do 6 tygodni.

W chwili obecnej nie zamówimy lokalizatorów AirTag u Premium Resselerów. Prawdopodobnie zmieni się to po rozpoczęciu regularnej sprzedaży, która startuje w piątek 30 kwietnia 2021 roku.

A Ty zamówiłeś swojego AirTaga?

Aktualizacja: 26 kwietnia 2021 13:59