Centrum Windows 7 w PCWorld.pl

Prosiliście nas, zarówno w komentarzach, jak i mailach, o więcej informacji dotyczących następcy Visty - Windows 7. No i doczekaliście się! Specjalnie dla Was oddajemy do użytku nowy dział w portalu PCWorld.pl poświęcony wyłącznie nowemu systemowi operacyjnemu Microsoftu - Centrum Windows 7. Znajdziecie tutaj najnowsze informacje o "siódemce", materiały wideo z przewodnikiem po systemie, artykuły, megaquiz i wiele więcej. Zapraszamy!

Windows 7 to nowy system operacyjny Microsoftu, w którym gigant z Redmond pokłada wielkie nadzieje na odzyskanie zaufania użytkowników - po nie do końca udanej Viście. O systemie po raz pierwszy usłyszeć można było jeszcze przed premierą następcy XP. Naprawdę gorąco zrobiło się jednak dopiero pod koniec ubiegłego roku, kiedy to Microsoft publicznie zaprezentował alphę systemu (na konferencjach PDC 2008 i WinHEC). Wkrótce Microsoft udostępnił pierwszą betę systemu, którą dogłębnie przetestowaliśmy. Bardzo dobrze rokuje ona na przyszłość Windows 7 - system jest szybszy, wydajniejszy i pochłania mniej zasobów sprzętowych od Visty. A to dopiero pierwsza beta. Obecnie wyczekujemy premiery pierwszego kandydata na wersję finalną (Release Candidate) nowych okienek.

Centrum Windows 7 w PCWorld.pl

Centrum Windows 7 w PCWorld.pl

Od dłuższego czasu pilnie przyglądaliśmy się Waszym komentarzom, które lawinowo pojawiały się pod aktualnościami i artykułami poświęconymi Windows 7. Otrzymaliśmy także od Was pokaźną liczbę maili. Wszystko to skłoniło nas by specjalnie dla Was uruchomić nowy dział poświęcony wyłącznie następcy Visty - Centrum Windows 7.

Dzięki Centrum Windows 7 w jednym miejscu będziecie mogli znaleźć nie tylko najświeższe informacje oraz powiększającą się bazę artykułów o nowym systemie, ale także wiele innych materiałów z nim związanych. Chcemy poznać dokładniej opinie użytkowników, którzy będą mogli wypowiedzieć się na temat systemu operacyjnego w specjalnych sondach. Będziemy także pytać się o Wasze spostrzeżenia z użytkowania systemu. Natomiast dla tych wszystkich, którzy uważają, że wiedzą o Windows 7 wszystko, zapraszamy do udziału w megaquizie - Co Ty wiesz o Windows7?. Przygotowaliśmy zestaw pytań (o różnym stopniu trudności), który pozwoli Ci się sprawdzić.

W serwisie znajdziecie także galerie zrzutów ekranowych Windows 7 oraz materiały wideo poświęcone nowym okienkom. Jeśli szukacie fachowej porady to zajrzyjcie na forum albo spytajcie eksperta. To jednak nie wszystko. Z czasem postaramy się poszerzać funkcjonalność Centrum Windows 7. O co jednak, to pozostaje na razie tajemnicą - z pewnością Was jeszcze zaskoczymy!

Czekamy także na Wasze sugestie i propozycje odnośnie nowego działu na PCWorld.pl. Zgłaszać je możecie na adres email: [email protected].

Zapraszamy do Centrum Windows 7

Warto przeczytać: artykuły "7 powodów, aby pokochać Windows 7" oraz "7 powodów, aby znienawidzić Windows 7"