Cerberus FTP Server 3.0.8 - Profesjonalne udostępnianie danych

Jeżeli chcesz udostępnić przez internet większą ilość danych albo duży plik, i to na dłużej, warto uruchomić na komputerze serwer FTP. Jednym z programów nadających się świetnie do tego zadania jest Cerberus FTP Server 3.0.8.

Cerberus FTP Server 3.0.8

Cerberus FTP Server 3.0.8

Największą zaletą Cerberus FTP Serwer jest zoptymalizowanie aplikacji pod kątem jak najmniejszego zużycia zasobów systemowych. Program jest zgodny z technologią Active Directory i LDAP, ma wbudowaną obsługę 64-bitowych wersji Windows i działa jako usługa systemowa. Cerberus obsługuje też wznawianie transferu i szyfrowane połączenia SSL. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi możesz łatwo skorzystać z takich opcji jak limit połączeń, dostęp po adresach IP, statystyk pobierania oraz logowania wydarzeń.

Narzędzie występuje w trzech odmianach: Personal, Standard i Professional, różniących się liczba możliwych połączeń, zaawansowanymi funkcjami i oczywiście ceną. Wersja podstawowa kosztuje niecałe 60 dolarów i obsługuje 20 połączeń jednocześnie, wersja standard to już koszt 130 dolarów. Obsługuje ona 50 połączeń i umożliwia administrację przez interfejs WWW. Za wersję profesjonalną zapłacisz aż 290 dolarów, ale to właśnie w niej znajdziesz obsługę Active Directory i brak limitu liczby połączeń.

Program w każdej wersji zainstalujesz pod Windows 2000, XP, Vista i najnowszym Windows 7.

Pobierz: Cerberus FTP Server 3.0.8 32 bit

Pobierz: Cerberus FTP Server .3.0.8 64 bit

Informacja: www.cerberusftp.com


Zobacz również