Cerberus FTP Server 3.0.8 - Profesjonalne udostępnianie danych

Jeżeli chcesz udostępnić przez internet większą ilość danych albo duży plik, i to na dłużej, warto uruchomić na komputerze serwer FTP. Jednym z programów nadających się świetnie do tego zadania jest Cerberus FTP Server 3.0.8.

Cerberus FTP Server 3.0.8 - Profesjonalne udostępnianie danych

Cerberus FTP Server 3.0.8

Największą zaletą Cerberus FTP Serwer jest zoptymalizowanie aplikacji pod kątem jak najmniejszego zużycia zasobów systemowych. Program jest zgodny z technologią Active Directory i LDAP, ma wbudowaną obsługę 64-bitowych wersji Windows i działa jako usługa systemowa. Cerberus obsługuje też wznawianie transferu i szyfrowane połączenia SSL. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi możesz łatwo skorzystać z takich opcji jak limit połączeń, dostęp po adresach IP, statystyk pobierania oraz logowania wydarzeń.

Narzędzie występuje w trzech odmianach: Personal, Standard i Professional, różniących się liczba możliwych połączeń, zaawansowanymi funkcjami i oczywiście ceną. Wersja podstawowa kosztuje niecałe 60 dolarów i obsługuje 20 połączeń jednocześnie, wersja standard to już koszt 130 dolarów. Obsługuje ona 50 połączeń i umożliwia administrację przez interfejs WWW. Za wersję profesjonalną zapłacisz aż 290 dolarów, ale to właśnie w niej znajdziesz obsługę Active Directory i brak limitu liczby połączeń.

Program w każdej wersji zainstalujesz pod Windows 2000, XP, Vista i najnowszym Windows 7.

Pobierz: Cerberus FTP Server 3.0.8 32 bit

Pobierz: Cerberus FTP Server .3.0.8 64 bit

Informacja: www.cerberusftp.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: