Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną na rynku

Od piątku na polskim rynku znajdują się Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną. Pierwszy z tytułów jest najnowszą częścią popularnej serii strategioczno-ekonomicznej, drugi - gangsterską grą akcji. Szczegóły poniżej.

Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną na rynku
Najnowsza odsłona cyklu Cezar IV pozwoli użytkownikom wcielić się w rolę rzymskiego gubernatora.

W momencie rozpoczęcia zabawy obejmujesz pieczę nad jedną z mniejszych prowincji. Twoim zadaniem będzie ją umiejętnie rozbudować. Jeśli wykażesz się umiejętnościami stratega, wielkiego architekta i mistrza finansów, wkrótce otrzymasz awans (i nowe ziemie we władanie). Ostateczną nagrodą będzie zdobycie tytułu Cesarza Rzymu!

Cezar IV wprowadza do serii nowoczesną, realistyczną grafikę 3D i mnóstwo nowych opcji zarządzania miastem. Tytuł z pewnością zainteresuje nie tylko fanów tego typu produkcji.

Pod tym adresem znajdziecie wersję demonstracyjną gry.

Cezar IV i Scarface: Człowiek z blizną na rynku
Scarface: Człowiek z blizną opowiada o dalszych losach Tonego Montany, który cudem przeżywa strzelaninę w swojej posiadłości. Gangster ma się nad wyraz dobrze i czym prędzej wciela w życie swój plan zemsty...

Tytuł pozwoli odwiedzić miejsca znane z filmu tzn. Miami, Florida Keys, czy Bahamy. W każdej z lokacji trzeba uważać na stróżów prawa i walczące o wpływy kartele narkotykowe. Podróże ułatwi wiele dostępnych pojazdów - samochody, motory, łodzie czy samoloty.

Twórcy odwzorowali głównego bohatera z wielką dbałością o szczegóły. Swojego głosu i podobizny użyczył sam Al Pacino.

Gra, ze względu na dużą brutalność i wulgarne słownictwo, jest przeznaczona tylko dla dorosłych odbiorców.

Cezar IV został wydany w pełnej polskiej, a Scarface: Człowiek z blizną w kinowej polskiej wersji językowej. Cena sugerowana obu tytułów została ustalona na 99,90 złotych.