Championship Manager 2007 jesienią

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej. Brytyjski Eidos podał do wiadomości, że najnowsze dzieło zespołu Beautiful Game Studios - Championship Manager 2007 - zadebiutuje na rynku jesienią. Wraz z tą informacją mamy dla was porcję nowości związanych z grą.

Championship Manager 2007 jesienią
Championship Manager w nowej odsłonie będzie cechował się nowym wyglądem, interfejsem i sporą liczbą skrótów, które ułatwią pracę zarówno doświadczonym, jak i początkującym managerom.

Dodatkowo, pojawi się opcja "International Management" pozwalająca na poprowadzenie do boju reprezentacji wybranego kraju.

Fanom na pewno spodoba się narzędzie o nazwie Match Analysis Tool. Dzięki niemu gracz otrzyma dane statystyczne na temat każdego meczu, zawodnika czy trenera.

CM 2007 będzie pełen różnego rodzaju smakowitych szczegółów. Wzorem Football Managera pojawi się możliwość publicznego chwalenia i krytykowania piłkarzy, dawania im indywidualnych instrukcji czy też rozmawiania z nimi przed i w trakcie meczy.

Nie zabraknie oczywiście rozbudowanych negocjacji, milionowych transferów, kontaktów z mediami i innych cech charakterystycznych dla tytułu.

Zaktualizowane składy drużyn obejmą zmiany kadrowe, przeprowadzone do końca sierpnia. Dodane zostaną także dwie nowe ligi - Conference North i South.

Jeśli chcecie jakoś wypełnić czas oczekiwania na tytuł, zapraszamy do przeczytania historii serii.