Championship Manager 2010 - zapłać ile chcesz!

Eidos Interactive odpowiedzialna za Championship Manager 2010 postanowiła zaryzykować i udostępnić swój najnowszy produkt w modelu biznesowym "zapłać ile chcesz". Promocja zakończy się 10 września.

Championship Manager 2010 - zapłać ile chcesz!

Niespotykana dotąd w branży gier komputerowych decyzja Eidos daje możliwość pobrania gry z Internetu za cenę jaką kupujący uzna za stosowną. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa wprowadzona na rynku gier komputerowych. Podobną podjął w 2008 roku zespół rockowy Radiohead promując nowy album "In Rainbows".

Championship Manager 2010 będzie pierwszym managerem piłkarskim sezonu 2009/2010 na rynku. Promocyjna akcja kupna za dowolną kwotę będzie prowadzona do północy 10 września. Kupujący będą mogli pobrać grę bezpośrednio z adresu champmanstore.com. Wszyscy zainteresowani muszą zapłacić 2,50 funtów kosztów transakcji plus dowolnie przez siebie wybraną kwotę w euro za samą grę - zaczynając od 1 eurocenta. Po okresie promocyjnym gra będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w regularnych kanałach sprzedaży, w cenie powyżej 100 złotych.

Championship Manager 2010 pozwala na wcielenie się w znanych managerów jak Jose Mourinho, Carlo Ancelotti czy Harry Redknapp, lub w dowolnie wybranego managera z lig całego świata. Gra pozwala na zgłębianie świata piłki nożnej i uczy odpowiedzialności za transfery zawodników, ich pensje a także taktykę meczową i szereg innych aktywności klubowych.

Nowa wersja Championship Manager 2010 charakteryzuje się unikalną technologią trybu meczowego. Silnik 3D oraz ponad 500 indywidualnych animacji graczy zapewnia niesamowite wrażenia. Ponadto gracze mają możliwość kreacji własnych rozwiązań rzutów wolnych i rożnych, możliwość wyszukiwania nowych talentów na całym świecie, a także organizowanie meczów towarzyskich, aby ustalić najlepszą z możliwych taktyk lub pozyskać zawodników z innych lig.

Championship Manager 2010 oferuje także kompletnie nowe rozwiązanie - CM Season Live. Jest to możliwość comiesięcznego uaktualniania bazy danych gry. Dodatek CM Season LIVE będzie można pobrać z Internetu za 5 funtów (6 pobrań). Dodatek będzie zawierał ostatnie statystyki, wyniki, stany rozgrywek, transfery i statystyki zawodników, informacje o żółtych i czerwonych kartkach, informacje o kontuzjach z ponad dziesięciu wiodących lig europejskich. CM Season LIVE jest już dostępny w sieci oraz będzie dołączony za darmo do oficjalnej wersji gry sprzedawanej w sklepach.