Championship Manager 5 PL - lepiej późno niż wcale!

Nareszcie dobra wiadomość dla graczy oczekujących na polską edycję gry "Championship Manager 5". Niemal cztery miesiące po światowej premierze CM5 (13 marca 2005r.), rodzimy dystrybutor ustalił wreszcie datę polskiej premiery - gra trafi do sklepów w przyszły piątek tj. 10 czerwca 2005.

Screenshot z gry Championship Manager 5

Screenshot z gry Championship Manager 5

Tworzona przez programistów ze studia Beautiful Game piąta edycja "Championship Managera" wprowadza do serii sporo nowych opcji. W nowej odsłonie gry poprawiono m.in. realizm dokonywania transferów zawodników, systemu treningowego oraz udoskonalono interfejs gry. Sama szata graficzna pozostanie bez większych zmian, jednak nie trzeba będzie już czekać tak długo na ładowanie się danych w grze, co we wcześniejszych wersjach Championship Managera zniechęcało wielu graczy do prowadzenia drużyny.

CM 5 to także nowe opcje taktyczne, które pozwolą na konstruowanie skomplikowanych schematów zagrań. W grze nie mogło zabraknąć aktualnej bazy informacji zawodnikach - tę stworzyła profesjonalna agencja, dostarczająca danych o zawodnikach prawdziwym klubom.

Okładka polskiego wydania gry Championship Manager 5

Okładka polskiego wydania gry Championship Manager 5

Kontynuacja bestsellerowej serii trafi na półki sklepowe już 10 czerwca, w polskiej wersji językowej z napisami i będzie kosztować 99,90 złotych. Polska edycja zaopatrzona zostanie w najnowsze patche oraz aktualne składy, informacje i statystyki zawodników (gra zawierać będzie I i II ligę polską). Tymczasem zapraszamy do pobrania anglojęzycznej wersji demonstracyjnej gry, którą znajdziecie na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

Championship Manager 5 Demo

Strona oficjalna


Zobacz również