Championship Manager Online wystartował!

Firma Edios, jeden z największych producentów gier komputerowych, poinformował o uruchomieniu ostatecznej wersji symulacji prowadzenia drużyny piłkarskiej, w której rywalizować będą ze sobą internauci z całego świata. Championship Manager w Internecie - już jest!

Championship Manager Online (w skrócie CMO) to internetowa symulacja prowadzenia drużyny piłkarskiej. Jest to kolejna gra MMORPG, w której rozgrywce uczestniczą często nawet dziesiątki tysięcy internautów.

Rolą menadżera drużyny piłkarskiej w CMO będzie określanie taktyk, przebiegu treningów, meczy sparingowych, dbania o dobry wizerunek klubu, zarządzanie transferami zawodników, itp. Wedle zapewnień twórców, internetowa wersja bijącego rekordy popularności Championship Managera, najpopularniejszego menadżera prowadzenia klubu piłkarskiego, nie odbiegnie realizmem od jego wersji, w której gracz rywalizuje z komputerem.

Na razie gracz będzie mógł wybrać do prowadzenia klub z jednej z sześciu lig krajowych (angielskiej, szkockiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, bądź francuskiej), jednak Edios obiecuje, że w niedalekiej przyszłości, sukcesywnie dodawane będą kolejne ligi - kto wie, może niedługo znajdzie się wśród nich liga polska, a wraz z nią najlepsze krajowe kluby.

Niestety, za grę przyjdzie słono zapłacić - za miesiąc rozgrywki, firma Edios, pobiera opłatę w wysokości niemalże 4 funtów brytyjskich.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony gry oraz do zapoznania się z bardzo popularną obecnie, inną grą tego typu dostępną pod tym adresem.


Zobacz również