Chaos Theory - nowy film z komentarzem Mirosława Baki

Polska wersja "Splinter Cell: Chaos Theory" zyskała status Gold i wyruszyła już do tłoczni. Premiera gry przewidziana jest na 27 marca, a już teraz zapraszamy do pobrania pierwszego filmu instruktażowego z gry, z komentarzem Mirosława Baki. {{c:red}}Dziś wydawca gry poinformował, że "Chaos Theory" pojawi się w sklepach z jednodniowym opóźnieniem. {{c_end}}

W udostępnionym przez polskiego wydawcę filmie zaprezentowano wszelkie gadżety występujące w grze. O każdym z nich opowiada Mirosław Baka, który wcielił się w grze postać Sama Fishera, nagrywając prawie godzinę tekstu mówionego, zarówno na potrzeby przerywników filmowych, jak i kwestii wypowiadanych przez agenta NSA w trakcie gry.

Przypomnę jeszcze, że akcja gry toczy się 2008 roku. Terroryzm wciąż rośnie w siłę stosując coraz skuteczniejsze i bardziej zaawansowane formy ataków. Blokady energetyczne, sabotaż notowań giełdowych, elektroniczne włamania do systemów obrony i dezinformacja - to nowe sposoby działania organizacji terrorystycznej. Światowe bezpieczeństwo jest zagrożone, a więc do akcji ponownie musi wkroczyć Sam Fisher - najlepszy agent agencji NSA. Rzucony w sam środek wojny informacyjnej na półwyspie koreańskim, musi zdemaskować tajne porozumienie między japońskim admirałem, szalonym hackerem komputerowym i przywódcą międzynarodowej organizacji paramilitarnej...

Premiera hitu firmy Ubisoft wyznaczona została na dzień 27 kwietnia (najbliższa środa). W pudełku z grą znajdować się będzie płyta DVD z angielską wersją gry, płyta DVD z nakładką polonizującą teksty i dialogi oraz zaimplementowanym patchem 1.02 PL, jak również patch 1.02 do wersji angielskiej. W opakowaniu z polską wersją "Splinter Cell: Chaos Theory" znajdzie się także kupon konkursowy, upoważniający do wzięcia udziału w konkursie SMS-owym, w którym do wygrania są między innymi: komputer z procesorem Intel Pentium 4, konsola PlayStation 2, akcesoria komputerowe, gadżety z motywami z gry i płyty ze ścieżką dźwiękową. Gra będzie kosztować 99,90 zł.

Zapraszamy także do pobrania najnowszej zapowiedzi filmowej gry, oraz dema, które oferuje tutorial, jedną misję dla trybu gry pojedynczej i jedną mapę do rozgrywek w trybie multiplayer.

Pliki do pobrania:

Splinter Cell Chaos Theory PL - film instruktażowy

Splinter Cell Chaos Theory Demo

Splinter Cell: Chaos Theory Map Editing Tools

Splinter Cell: Chaos Theory - Not Today Trailer

Oficjalna strona WWW

Aktualizacja: 26 kwietnia 2005 10:19

Sam Fisher nie zdąży na czas!

Polski wydawca gry poinformował właśnie, że "Splinter Cell: Chaos Theory" trafi do polskich sklepów z niewielkim opóźnieniem - nie jak wcześniej zapowiadano 27, ale 28 kwietna (piątek) br. Jednocześnie Cenega poinformowała również, że dziś rozpocznie się wysyłka gry do klientów, którzy zamówili ją za pośrednictwem sklepu internetowego wydawcy.


Zobacz również