Chaos Theory w drodze do sklepów!

Firma Ubi Soft poinformowała, że rozpoczęła już wysyłkę egzemplarzy nowej edycji serii "Splinter Cell" do amerykańskich sklepów. W USA "Chaos Theory" ma być dostępna już od 31 marca br.

Polska premiera gry przewidziana jest 27 kwietnia 2005r. "Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory" zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, w której w roli Sama usłyszymy Mirosława Bakę. Spolszczenie nie będzie zaimplementowane do oryginalnej wersji gry, lecz będzie dostępne w formie nakładki.

Przypomnę tylko, że akcja gry toczy się 2008 roku. Terroryzm wciąż rośnie w siłę stosując coraz skuteczniejsze zaawansowane formy ataków. Blokady energetyczne, sabotaż notowań giełdowych, elektroniczne włamania do systemów obrony i dezinformacja - to nowe sposoby działania organizacji terrorystycznej. Światowe bezpieczeństwo jest zagrożone, a więc do akcji ponownie musi wkroczyć Sam Fisher - najlepszy agent agencji NSA. Rzucony w sam środek wojny informacyjnej na półwyspie koreańskim, Sam Fisher musi zdemaskować tajne porozumienie między japońskim admirałem, szalonym hackerem komputerowym i przywódcą międzynarodowej organizacji paramilitarnej.

Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry, która oferuje tutorial, jedną misję dla trybu gry pojedynczej oraz jedną mapę do rozgrywek w trybie multiplayer.

Splinter Cell Chaos Theory Demo


Zobacz również