Chaos 'made in Korea' - Sam Fisher wkrótce znów w akcji

Już tylko nieco ponad miesiąc dzieli nas od powrotu na ekrany naszych komputerów Sama Fishera - super szpiega i głównego bohatera popularnej serii gier akcji "Splinter Cell".

Najnowsza odsłona przygód nieustraszonego agenta - "Splinter Cell: Chaos Theory" - trafi do naszych sklepów 27 kwietnia. Gra zostanie w pełni zlokalizowana - (włącznie z nagraniami głosów postaci) - a w rolę Sama wcieli się Mirosław Baka. Graczy preferujących oryginalne wersje językowe ucieszy fakt, że w pudełku z grą znajdziemy angielską wersję, a jej spolszczenie będzie dostępne w formie oddzielnej nakładki. Cenę "Splinter Cell: Chaos Theory" ustalono na 99,90 zł.

W 2008 roku, w którym toczy się akcja gry, terroryzm wciąż rośnie w siłę. Blokady energetyczne, sabotaż notowań giełdowych, elektroniczne włamania do systemów obrony i dezinformacja - to nowe sposoby działania organizacji terrorystycznej. Światowe bezpieczeństwo jest zagrożone, a więc do akcji ponownie musi wkroczyć Sam Fisher - najlepszy agent agencji NSA. Aby wykonać cele swojej misji, Sam musi działać w ukryciu, atakować znienacka przy użyciu szerokiego arsenału broni - od noża po eksperymentalny karabin SC20K.

Rzucony w sam środek wojny informacyjnej na półwyspie koreańskim, Sam Fisher musi zdemaskować tajne porozumienie między japońskim admirałem, szalonym hackerem komputerowym i przywódcą międzynarodowej organizacji paramilitarnej. Tylko jego zdolności są w stanie powstrzymać informacyjną wojnę na Pacyfiku, która już wkrótce zamienić się może w trzecią wojnę światową...


Zobacz również