Chcesz PS5 na gwiazdkę? Możesz je kupić w pakiecie z telewizorem

PlayStation 5 to pożądany prezent gwiazdkowy. Obecnie jedyną opcją na jego zakup jest wybranie pakiety konsola + telewizor. Ile kosztuje taki zestaw i gdzie go kupić?

Konsole Sony PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S są jedynymi z najchętniej wybieranych prezentów gwiazdkowych. Niestety ich zakup w chwili obecnej graniczy z cudem. W największych sklepach z elektroniką magazyny świecą pustakami. Jeżeli tylko pojawi się jakaś dostawa to po zaledwie kilku minutach jest w całości wyprzedana.

Zestaw z konsolą PS5 sprzedawany przez Media Markt

Zestaw z konsolą PS5 sprzedawany przez Media Markt

Zamierzasz kupić PlayStation 5 na święta? Jedyną opcją jest wybór pakietu konsola + telewizor. W sklepie MediaMarkt możemy nabyć zestaw składający się z konsoli PlayStation 5, dodatkowego kontrolera DualSense, gry Cyberpunk 2077 oraz telewizora Sony KD-65XH9005. Całość wyceniono na 7636 zł, a MediaMarkt obiecuje dostawę przed świętami.

Decydując się na zakup wyżej wymienionego pakietu (link do sklepu) poza samą konsolą otrzymamy telewizor Sony KD-65XH9005. Posiada on na swoim pokładzie Android TV oraz wbudowanego Chromecasta. Nie powinniśmy również narzekać na jakość obrazu, o którą dba system Dolby Vision oraz wbudowane głośniki zgodne z Dolby Atmos.

Zobacz inne zestawy PlayStation 5 w MediaMarkt.