Chcesz Windows 7 beta 1? Oto co musisz zrobić!

Microsoft zaprezentował prebetę systemu Windows 7 w październiku br., podczas konferencji PDC (Professional Developers Conference) 2008 i ogłosił, że publiczna beta następcy Visty dostępna będzie po nowym roku. Windows 7 beta 1 można jednak otrzymać będzie już w tym miesiącu, pod warunkiem, że zawitamy do Stanów Zjednoczonych.

Microsoft zapowiedział cykl spotkań MSDN Developer Conference, które odbędą się w dniach 9 grudnia 2008 do 19 lutego 2009 roku. Gigant z Redmond rozpoczął już rejestrację na konferencje, dostępną pod adresem: msdndevcon.com/Pages/locations.aspx. Wszyscy zainteresowani, którzy wezmą udział w jednym ze spotkań oraz uiszczą opłatę w wysokości 100 dolarów mogą liczyć na nośnik DVD z Windows 7 beta 1.

Tegoroczne spotkania z serii MSDN Developer Conference poświęcone mają być technologiom Azure Services Platform, Live Framework i usłudze Mesh, Microsoft SQL Data Services, Silverlight 2, ASP.NET 4.0, JQuery, Oslo, Visual Studio 2010 i implementacji Microsoft F# oraz oczywiście następcy Visty.