Chcesz darmowe AirPodsy? Wystarczy, że skorzystasz z promocji Back to School

Rok szkolny i akademicki jeszcze się nie zakończył, a Apple wystartowało już z kolejną edycją promocji Back to School. Jakie gratisy przygotowano dla nas w tym roku?

Apple organizuje cykliczną promocję dla uczniów, studentów, ich rodziców oraz nauczycieli i wykładowców. W okresie wakacyjnym możemy kupić komputer Mac lub tablet iPad w specjalnej ofercie i otrzymać cenne gratisy.

Back to School
Źródło: Apple.com

Back to School

Źródło: Apple.com

Rok szkolny 2020/2021 zakończy się dopiero w przyszłym tygodniu, ale Apple już dziś uruchomiło promocję Back to School. Obecnie oferta dostępna jest w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale na przestrzeni najbliższych dni trafi również do Polski.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja Apple MacBook Air 15" (2023)
  • Najtańsze RTX - najlepsze oferty na karty graficzne [16.08.2023]

Jeżeli zamierzasz kupić w najbliższym okresie czasu nowego Maca lub iPada to warto się wstrzymać i skorzystać z oferty Back to School.

Tegoroczna oferta Back to School jest niemalże identyczna jak ta z zeszłego roku. Decydując się na zakup MacBooka Air, MacBooka Pro, 24 calowego iMaca, Maca Pro, Maca mini, iPada Pro oraz iPada Air możemy za darmo odebrać słuchawki AirPods 2 z grawerem. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu rozszerzonej gwarancji z ubezpieczeniem - AppleCare+ - taniej o 20%.

Warto przypomnieć, że studenci, uczniowie, nauczyciele oraz wykładowcy mogą kupić sprzęt Apple w nieco niższych cenach. MacBook Air w bazowej konfiguracji kosztuje 4886,79 zł, a MacBook Pro 6297,60 zł.

Słuchawki AirPods drugiej generacji, które dołączane są jako gratis kosztują na wolnym rynku około 600 zł.

Źródło: MacRumors.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: