Chcesz dostać Final Cut Studio 2 za darmo? Napisz do szefa Apple!

Uczeń amerykańskiej szkoły średniej w Greenwich postanowił napisać list do Steve'a Jobsa - szefa Apple. Bardzo kulturalnie poprosił w nim o zniżkę uczniowską dla eksperckiego programu Final Cut Studio 2. Dostał jednak znacznie więcej niż się spodziewał.

Uczeń amerykańskiej szkoły Greenwich postanowił grzecznie poprosić Steve'a Jobsa o niewielką zniżkę dla specjalistycznego pakietu Final Cut Studio 2. Dwa tygodnie później otrzymał odpowiedź w postaci przesyłki z pełnym pakietem.

Uczeń napisał w swojej wiadomości do szefa Apple, że jest wielkim fanem firmy i posiada maca pro, iMaca i mac booka. Dodał, że rozważa możliwość kariery w przemyśle filmowym. Grzecznie poprosił również o uczniowską zniżkę na Final Cut Studio 2, która oficjalnie przysługiwała jedynie nauczycielom i studentom szkół wyższych. Program był mu potrzebny do produkcji dwóch nowych projektów filmowych.

Niedługo po wysłaniu wiadomości uczeń otrzymał krótką odpowiedź od jednego z szefów Apple, który zapytał go gdzie mieszka bo z chęcią prześle mu paczkę z programem. Tak też się stało.

Dowód poniżej:

Źródło zawierające kopie wiadomości e-mail: Gizmodo.com