Chcesz kupić najnowsze Samsung Galaxy S23 i S23 Plus? Sprawdzamy, kiedy i gdzie będą dostępne

Nowe flagowce Samsunga zostały zaprezentowane podczas Galaxy Unpacked 2023. Sprawdzamy, kiedy będą dostępne w Polsce i gdzie je kupimy.

Fot. PCWorld.pl / Źródło: TechAdvisor.com

Galaxy Unpacked 2023 już za nami i w końcu zobaczyliśmy najnowsze flagowce Samsunga! Sprawdzimy więc, gdzie i kiedy dostępne będą te flagowce. Jest też ciekawa oferta dla osób, które zdecydują się zamówić je jeszcze przed oficjalnym wejściem do sklepów!

Kiedy będzie można kupić Galaxy S23 i S23 Plus?

Galaxy S23 Plus dostępne będzie w sprzedaży już 2 lutego - po jego prezentacji czeka nas jeszcze trochę czasu, kiedy najbardziej zainteresowane osoby będą mogły kupić telefon w tzw. ofercie premierowej. Na tę okazję Samsung przygotował też specjalną ofertę dla tych najbardziej niecierpliwych.

Zobacz również:

Już od tego dnia najnowsze telefony koreańskiej firmy trafią na półki sklepowe, jak i pierwsze zamówienia online przyjdą już do klientów. Od tego czasu możemy spodziewać się regularnej sprzedaży, ale także mamy jeszcze dwa tygodnie na skorzystanie z premierowej oferty - jeśli wiec chcemy się na nią załapać, warto się pospieszyć.

Gdzie kupić Galaxy S23 i S23 Plus?

Najnowsze telefony Galaxy będzie można kupić zarówno w internecie - czy to na oficjalnej stronie Samsunga, czy też u oficjalnych sprzedawców. Oczywiście na początku czeka nas przedsprzedaż - będzie ona realizowana przez wszystkie sklepy, które prowadzić będą później także normalną sprzedaż telefonów. Warto jednak pamiętać, że kupując na oficjalnej stronie Samsunga, będziemy mieć dostęp do ekskluzywnych kolorów obudowy.

Oferta przedsprzedażowa od Samsunga

Co ciekawe, producent przygotował także ofertę przedsprzedażową na nowe telefony. Każda osoba zainteresowana będzie mogła kupić wyższy model telefonu z cenie niższego - chodzi tutaj oczywiście o konfigurację pamięci. Jeśli wiec kupimy zwykłe S23 w wersji 256 GB, zapłacimy koszty wersji S23 128 GB.

Możemy też dostać od 500 zł zwrotu jeśli przy zakupie nowego telefonu zwrócimy swój poprzedni model Samsunga. 500 zł to kwota gwarantowana za zwrócenie starego smartfona, możemy jednak powiększyć ją o maksymalnie kolejne 3100 zł jeśli zwracany przez nas telefon jest w dobrym stanie oraz jest dość nowym i wysokim modelem. Największy zwrot dochodzi nawet do 3600 złotych, czyli prawie całości ceny podstawowego S23! Obie promocje trwają tylko do 16 lutego, do godziny 19.00.

Aktualizacja: 02 lutego 2023 17:08